Školní rok 2013/2014 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Eva Draslarov   

Školní rok 2013/2014

  • Středoškolská odborná činnost (SOČ)
  • Školní kolo:
  • Anna Mágrová (7.V) - Porovnání motivace ke studiu na gymnáziu u českých a švýcarských studentů
    Adila Beganović (3.r) - Bosensko-srbský konflikt – příběhy emigrantů – postup do KK
    Barbora Macková (3.r)   - Stresové podmínky a jejich vliv na telemetrickou stabilitu – postup do KK
    Adéla Nekolová (3.r)    - Srovnání různých metod detekce virů ovocných stromů
    Tomáš Pelcl (7.V)   - Posilování
    Tomáš Jáchym (3.r)   - Rozdíl mezi tíhovou a gravitační silou – postup do KK
    Tereza Hronková (3.r)   - Příběh jednoho domu – v Ohrazeníčku – postup do KK
    Kristýna Hofbauerová (7.V) – Sýr a  jeho výroba

    Krajské kolo:
    ohodnocení studenti:
    2. místo v oblasti historie - Tereza Hronková - Příběh jednoho domu – v Ohrazeníčku
    3. místo v oblasti historie - Adila Beganović - Bosensko-srbský konflikt – příběhy emigrantů 
    účast v krajském kole:
    Barbora Macková - Stresové podmínky a jejich vliv na telemetrickou stabilitu 
    Tomáš Jáchym - Rozdíl mezi tíhovou a gravitační silou

 

 

 

  • Konverzační soutěž v anglickém jazyce
  • Školní kolo
    Kat. I.A. 
    1.    Matěk Škopek (2.V)
    2.    Kseniia Rudiuk (2.V)
    3.    Anna Mrkvičová (2.V) Matyáš Růta (2.V)
  • Kat. II.B
    1.    Ondřej Vopat (4.V)
    2.    Michael Kozák (4.V)
    3.    Pavel Štěch (4.V)

  • Kat. III.A. pouze nominace do OK bez určení pořadí
    Kryštof Müller (3.r)
    Adila Beganovičová (3.r)
    Dominika Bauerová (5.V)
Okresní kolo
Matěk Škopek (2.V) - 2. místo
Michael Kozák (4.V) - 4. místo
Kryštof Müller (3.r) - 7. místo
Krajské kolo
Adéla Pegleyová (3.r) - 5. místo

 


  • Konverzační soutěže v německém jazyce

Školní kolo
Kategorie II.B:
1. Matyáš Janda (4.V)
2. Kateřina Kocábková (4.V)
3. Markéta Nodesová (3.V)

Kategorie III.A.
1.    Pegleyová Adéla (3.r)
2.    Filip Unger (6.V)
3.    Kristýna Králová (5.V)

Okresní kolo

2. místo Adéla Pegleyová (3.r)
3. místo Filip Unger (6.V)

 

  • Konverzační soutěže ve španělském jazyce

Sára Stradová (4.r) - 1.místo v krajském kole, 2. místo v celostátním kole

Ferencová Jana (2.r) - 4 místo v krajském kole

Dvořáková Tereza (2.r) - 5. místo v krajském kole

Nehoda Marek (6.V) - 8. místo v krajském kole

 

  • Český jazyk

Účast v okresním kole – Eliška Kozáková (2.r), Katka Kalistová, Sára Suchá (6.V)

Literární soutěže

Šimon Leitgeb (7.V) – Cena Českého rozhlasu, literární soutěž (září 2014)

„JOM HA ŠOA“ Den vzpomínání na oběti holocaustu 2014

 

  • Vrbenský rohlík

Josef Lazar (prima) – 2.místo v I.kat
Aneta Švarcová (3.roč.) - 1. místo ve III. kat.
Terezie Zuntychová (sexta) - 2. místo ve III. kat.
-1. místo v kat. vlastní tvorba
Martin Doucha (sexta) - 1. místo v kat. vlastní tvorba

 

  • Logická olympiáda

Kategorie ZŠ:

Pavel Štěch (4.V) - 20.-21. místo v KK

Lukáš Dolanský (1.V) - 22. místo v KK

Jakub Velemínský (3.V) – účast v krajském kole

 

Kategorie SŠ:

Jakub Vaith (8.V) - 8. místo v KK

 

  • Matematika


Matematická olympiáda

 

 


Lukáš Dolanský
(1.V)  – 2.-3. místo v okresním kole kategorie Z6

Ksenia Rudyuk (2.V) – 11.-13. místo v okresním kole kategorie Z7 (úspěšný řešitel)

Lucka Draslarová (5.V) - úspěšný řešitel školního kola kategorie C, účast v krajském kole

Mirek Tržil (6.V) – úspěšný řešitel školního kola kategorie B, účast v krajském kole

Jakub Vaith (8.V) – 7. místo v krajském kole kategorie A

 

  • Pythagoriáda:

Lukáš Dolanský (1.V) - úspěšný řešitel školního kola,  4.-11. místo v okresním kole (2. příčka)

 

  • Fyzikální olympiáda

 

Miroslav Tržil (6.V) - úspěšný řešitel krajského kola (9. místo)
Tomáš Míček (6.V) – účast v krajském kole  (15. místo)

  • Chemická olympiáda

kategorie A:

Jakub Vaith (8.V) - 1. místo ve školním kole, 2. místo v krajském kole, 13. místo v celostátním kole (první mezi Jihočechy)

Kategorie C:

Lucie Draslarová (5.V) - 1. místo ve školním kole, 8. místo v krajském kole, úspěšný řešitel

Miroslav Tržil (6.V) - 2. místo ve školním kole, účast v krajském kole

Kategorie D:

Kateřina Kocábková (4.V) - 1. místo ve školním kole, 9. místo v okresním kole

Markéta Novotná (3.V) - 2. místo ve školním kole, 14. místo v okresním kole

 

  • Biologická olympiáda

Kategorie A:

Filip Vomáčka (3.r) - 1. místo ve školním kole, účast v krajském kole

Jana Šromová (7.V) - 2. místo ve školním kole, účast v krajském kole

Jakub Vaith (8.V) - 2. místo ve školním  kole

Adéla Nekolová (3.r) - 3. místo ve školním kole

Kategorie B:

Klee Natálka (5.V)1. místo ve školním kole, 8. místo v krajském kole, úspěšný řešitel

Vít Mazák (6.V) - 2. místo ve školním kole
Draslarová Lucie (5.V) - 3. místo ve školním kole, účast v krajském kole

Kategorie C:

Veronika Kučerová (3.V) - 1. místo ve školním kole, 7. místo v okresním kole (úspěšný řešitel)

Markéta Horká (3.V) - 2. místo ve školním kole, 13. místo v okresním kole (úspěšný řešitel)

Kateřina Kocábková (4.V) - 3. místo ve školním kole

Kategorie D:

ve školním kole 1. David Rezek (1.V), 2. Lukáš Dolanský (1.V), 3. Jakub Ettrich (2.V), všichni účast v okresním kole

 

 


  • Zeměpisná olympiáda


Kategorie A 
Lukáš Dolanský (1.V) - 1. místo ve školním kole, 1. místo v okresním kole, 5. místo v krajském kole (úspěšný řešitel)
David Rezek (1.V) - 2. místo ve školním kole
Anna Pelenková (1.V) - 3. místo ve školním kole

Kategorie B 
Anna Mrkvičková (2.V) - 1. místo ve školním kole, 6. místo v okresním kole
Adam Haškovec (2.V) - 2. míto ve školním kole
Tomáš Steinbauer (2.V) - 3. místo ve školním kole

Kategorie C 
Kateřina Kocábková (4.V) - 1. místo ve školním kole, 9. místo v okresním kole
Pavel Štěch (4.V) - 2. místo ve školním kole
Veronika Kučerová (3.V) - 3. místo ve školním kole

Kategorie D 
Jakub Soukup (6.V) - 1. místo ve školním kole, účast v okresním kole
Michal Marek (6.V) - 2. místo ve školním kole, 6. místo v okresním kole (úspěšný řešitel)
Kateřina Kalistová (6.V) - 3. místo ve školním kole

 

  • Dějepisná olympiáda

Veronika Kučerová (3.V) -  1. místo ve školním kole, 18. místo v okresním kole, úspěšný řešitel
Markéta Horká (3.V) - 2. místo ve školním kole, účast v okresním kole
Ondřej Vopat (4.V) – 3. místo ve školním kole, účast v okresním kole

 

  • Prezentiáda

Tereza Hronková, Aneta Švarcová, Veronika Pochopová (3.ročník) – 2. místo v krajském kole


  • Předkolo NVK EPM v Aj

  • Za čagovský tým se zúčastnili:
    1.    Kristýna Spěváková (8.V)
    2.    Tereza Podlahová (7.V)
    3.    Veronika Pochopová (3.r)
    4.    Markéta  Čeplová (3.r)

  • Do celostátního kola NVK EPM postoupila  Kristýna Spěváková (8.V)

Pražský summit OSN-účast

  • Kristýna Spěváková (8.V.)
  • Tereza Novotná (8.V.)
  • Iva Šalplachtová (sexta)
Debatování
Open turnaj při finále Debatní ligy:
  • Kristýna Spěváková - nejlepší anglický řečník turnaje, v anglické části turnaje 1. místo se svým týmem
  • Klára Pánková (4.V) - 1. místo se svým týmem
  • Pražský studentský summit

Tereza Novotná, Iva Šalplachtová – zastupují Izrael
Kristýna Spěváková – zastupuje Švýcarsko

  • Studentské trenérské centrum Microsoft

Tomáš Míček (6.V) – finálový výběr, člen Studentského trenérského centra Microsoft (2014-2015)
Miroslav Tržil (6.V) – krajský výběr

 

  • Pišqworky

ČAG Players: Miroslav Tržil, Tomáš Míček (6.V), Jakub Vaith (8.V), Štěpán Bosák, Lucie Draslarová (5.V) - 4. místo v oblastním kole
Jugadores de ČAG: Paul Černík, Jan Machač (1.r), Natálka Klee, Filip Janda, Nam Nguyen(5.V)- 5.-15. místo v oblastním kole 

  • Šachový turnaj škol

Pavel Štěch, Matyáš Janda, Filip Stasek (4.V), Lukáš Dolanský, Filip Steinbauer (1.V) - 2. místo v krajském kole, 16. místo na Mistrovství ČR školních týmů v šachu, nejlepší hráčLukáš Dolanský (zároveň 2. nejlepší hráč celého MČR)

  • Co víš o energetice

Tereza Janů, Nikola Schneiderová, Beatrice Partlová (1.r) – 9. - 13.místo v korespondenčním kole

 

  • ROBOSOUTĚŽ 2012

František Žiška, Mirek Tržil, Tomáš Míček; ČVUT Praha, 8. místo z 32 týmů z celé ČR

 

  • Sportovní úspěchy

Frisbee tým 2. místo v Mistrovství ČR- středoškolská liga
Jan Hafner, Matěj Štětka, Jan Ondráček, Ondřej Vítovec, Kuba Soukup, Míra Tržil, Tomáš Míček, Marek Nehoda - 6.V, Pavel Štěch, Matyáš Janda, Kačka Jandová - 4.V, Jana Šromová, Kačka Trnková – 7.V


7.místo ve finále středoškolských her 2012/2013 (Podzimní finále)
První kvalifikační turnaj 2. a 5.místo.
Druhý kvalifikační turnaj 1. a 3.místo. (čb 30.4.2014)

 


Atletika - Středoškolský pohár dorostu v atletice
5. místo - dívky: Eliška Kozáková, Nikola Rottbauerová, Denisa Stárková, Bára Hálová, Lucka Figallová, Anděla Zubrová, Dominika Knotková, Alice Paštiková
5. místo - chlapci: David Vrkoč, Jan Hafner, Vojta Vacek, Ondra Vítovec, Tomáš Pelcl, Fanda Žiška, Tomáš Hondlík

Kopaná  - Pohár J.Masopusta

Dan Mikeš, František Sýkora, Jakub Junek, Dominik Stodolovský, Ondřej Kroupa, David Vrkoč, Ondra Vítovec, Richard Soukup, Marek Nehoda, Jan Hafner, Marek Pancíř, Vojta Vacek, Ondra Hradecký, Lukáš Hůlka, Tomáš  Hondlík - ve skupině 4. místo

Sředoškolské hry v odbíjené

Karolína Krupauerová, Veronika Pochopová, Dominika Knotková, Nikola Schneiderová, Jana Ferencová, Lucka  Figallová, Anička Mágrová - 3.místo ve skupině, celkově 4.místo

Juniorský maraton
5.místo - LuckaFigallová, Tereza Dražanová, Aneta Kloudová, Matěj Štětka, Ondra Vítovec, Tomáš Jáchym, Ondra Hradecký, David Vrkoč, Kryštof Müller, Tomáš Jáchym, Matouš Pařízek

Raftové primátorky
1.a 3.místo
Aneta Kloudová, Dominika Knotková, Anička Mágrová, Katka Jandová,  Veronika Kučerová, a závodníky Matěj Štětka, Ondra Vítovec, Honza Hafner, Fanda Žiška,  Honza Ondráček, Filip Stasek a Matyáš Janda.