Školní rok 2015/2016 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Eva Draslarov   

Školní rok 2015/2016

  • Školní časopis roku 2015

3. místo v celostátním kole v kategorii nejlepší obsah získal školní časopis ČAG - 4U
redakční rada: Sára Suchá, Markéta Kliková, Míša Kočovská, Marek Baloun, Anička Gažiová, Ema Mocová, Barbora Hladká, Barbora Landová, Kačka Růnová, Dan Matějíček


  • Talent Jihočeského kraje 2015

Klára Borovková (1.V) - 1. místo v kategorii umělecké - taneční


  • Konverzační soutěže v anglickém jazyce

Školní kolo

Kat. I. B.

1. Kateřina Nedvědová (sekunda), postup do okresního kola
2. Václav Foltín (prima)
3. Dominik Ettrich (sekunda)

Kat. II.B.

1.Erik Haoui (3.V.) + Markéta Jandová (3.V.) - postup do okresního kola

2. Filip Čížek (4.V)

3. Natálie Chodurová (4.V)

Kat. III.A

1. Filip Janda (7.V) - postup do okresního kola

2. Michael Kozák (6.V) - postup do okresního kola, Jakub Tomeš (2.r.)

3. Daniel Matějíček (2.r.)

 

Okresní kolo AJ

Kat. I. B.

Kateřina Nedvědová (sekunda), 4. místo v okresním kole

Kat. II.B.

Markéta Jandová (3.V.) 1. místo v okresním kole

Kat. III.A

Filip Janda (7.V) - 5. místo v okresním kole

Michael Kozák (6.V) - 6. místo v okresním kole


  • Literární soutěž IMPAC v anglickém jazyce

Školní kolo

1. Anna Gažiová (2.r.)

2. Marek Baloun (3.r.)

3. Natálie Klee (7.V)


Literární celonárodní soutěž IMPAC

V kategorii do 17 let obsadila Natálie Klee (7.V) 2. místo

V kategorii do 19 let obsadila Kristýna Králová (7.V) 1. místo a Paulina Ser (2.r) 5. místo

 

 

  • Konverzační soutěže v německém jazyce

Školní kolo

Nižší G:

1. Linda Drchalová, 4.V

2.Martina Hřebeková, 4.V

3. Radek Sváček, 4.V

 

Vyšší G:

1.místo: Kristýna Králová (7.V) - postup do okresního kola

2.místo: Justýna Kaislerová (7.V)

3. místo: Naďa Symovonyk (7.V)

 

Okresní kolo:

3.místo Kristýna Králová (7.V)


  • Český jazyk

Okresní kolo – Anna Gažiová (2.r) - 4. místo
účast - Michaela Kočovská (6.V), Markéta Kliková (2.r), Anna Mrkvičková (4.V), Filip Steinbauer (3.V)

 

  • Dějepisná olympiáda

Školní kolo:

1. místo – Lukáš Dolanský (3.V)

2. místo – Jonáš Ivica (3.V)

3. - 4. místo – Anna Mrkvičková, Tomáš Steinbauer (4.V)

 

Okresní kolo dějepisné olympiády kat. ZŠ, G – 3. místo Lukáš Dolanský

 

  • Young People in European Forests

okresní kolo: 3. místo: Yvonne Aida Kyselová, Lukáš Dolanský, Filip Steinbauer (3.V)
5. místo: Martina Hřebeková, Natálie Chodurová, Linda Drchalová (4.V)

  • Pišqworky

Miroslav Tržil, Tomáš Míček, Matěj Štětka, Jan Ondráček (8.V), Lukáš Dolanský (3.V) - 1. místo v oblastním kole, 5.-8. místo v krajském kole

 

  • Robosoutěž

Miroslav Tržil, Tomáš Míček, Matěj Štětka (8.V) - 3. místo v předkole, 26. místo v celorepublikovém finále


  • Logická olympiáda

Krajské kolo - kategorie ZŠ:

Lukáš Dolanský (3.V) - 5. místo

Krajské kolo - kategorie SŠ:

Lucie Draslarová (7.V) - 23. místo

Pavel Štěch (6.V)