Studentské úspěchy 2010/2011 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Eva Draslarov   

 

  • PIŠQWORKY

Oblastní kolo

2. místo - Martin Kosobud, Adam Wágner, Adam Vlček, Adolf Středa, Alina Kondratenko,

3. místo – Michal Lenk, Tomáš Marýška, Andrea Uhlířová, Jakub Vaith, Richard Soukup

Krajské kolo (3.12.2010 Tábor)

1. místo – Martin Kosobud, Adam Wágner, Adam Vlček, Adolf Středa, Andreas Hamoui (6.V)

5. místo – Michal Lenk, Tomáš Marýška, Andrea Uhlířová (6.V), Jakub Vaith, Richard Soukup(5.V)

Celostátní kolo (10.12.2010 Brno)

1. místo – Martin Kosobud, Adam Wágner, Adam Vlček, Adolf Středa, Andreas Hamoui (6.V)

 

  • Celostátní kolo soutěže "Co víš o energetice" (Vítkovice 14.12.2010)

Jakub Vaith, Jaromír Brichta, Petr Tišer -

2. místo v celorepublikovém finále

 

  • České fórum (Tábor)

Maruška Bohatá, Katka Vitochová, Martin Ziba, Hanka Chuová a Petr Urban

 

  • Školní kolo dějepisné olympiády

1. místo – Jakub Soukup
2. místo – Anička Mágrová
3. místo – Alice Paštiková

 

  • Mistrovství světa v Street dance show

 

3. místo družstev – Tereza Vedrová (5.V)

 

 

  • Konverzační soutěž v německém jazyce

 

Nižší gymnázium - školní kolo

1.místo: Jakub Soukup (3.V)

2.místo – Tomáš Míček (3.V)

3.místo – Hynek Zemanec (3.V)

Vyšší gymnázium - školní kolo

1.místo: Petr Tišer (V.)

2.místo: Barbora Pegleyová (1.r.)

3.místo: Adam Vlček (VI.)

Okresní kolo (kat. III.B)

2.místo - Petr Tišer (V.)

3.místo - Barbora Pegleyová (1.r.)

 

 

  • Olympiáda z anglického jazyka

Školní kolo - nižší gymnázium, kat.  II.B.

 

1.místo: Anna Kyselová (IV.)

2.místo Lída Kolouchová (IV.)

3.místo Lukáš Plojhar (IV.)

 

Školní kolo – nižší gymnázium, kat. I. B.

1.místo: Nam Ha Nguyen

2.místo: Dominika Bauerová

3.místo: Karolína Krupauerová, všichni z 2.V

 

Školní kolo - vyšší gymnázium, kat.  III.B.

1.místo: Michal Houška –7.V

2.místo Maria Anna Omoscharka – 7.V.

3.místo Elena Dačeva – 3.roč.

 

Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce- kat. I. B a II. B.

2.místo Nam Ha Nguyen (II.)

3.místo Anna Kyselová (IV.)

 

  • Chemická olympiáda

Školní kolo - kategorie D

 

1. místo – Anna Mágrová (4.V), 8. místo v okresním kole

2. místo – Miroslav Tržil (3.V), 13. místo v okresním kole

3. místo – Tomáš Míček (4.V)

 

 

Okresní kolo chemické olympiády- kategorie D
8. místo – Anna Mágrová (4.V)

13. místo – Miroslav Tržil (3.V)

Školní kolo chemické olympiády- kategorie C
1. místo – Jakub Vait (5.V)

2. místo – Ondřej Vošta (6.V)
3. místo – Petr Tišer (5.V)

4. místo – Adolf Středa

Krajské kolo chemické olympiády- kategorie C
2
. místo – Jakub Vait (5.V)

18. místo – Ondřej Vošta (6.V)
22. místo – Petr Tišer (5.V)

 

Zeměpisná olympiáda

 

Školní kolo zeměpisné olympiády (22. 2. 2011):

kategorie A: 1. Kateřina Kocábková, 2. Hana Tlačilová, 3. Alexandra Matoušová (všichni 1. V)

kategorie B: 1. Kristýna Králová, 2. Ondřej Hradecký, 3. Filip Janda (všichni 2. V)

kategorie C: 1. Michal Marek (3. V), 2. -3. Ludmila Kolouchová (4. V) a František Žiška (3. V)

kategorie D: 1. Jakub Vaith (5. V), 2. Tomáš Marýška (6. V), 3. Tereza Bízková (6. V)

Okresní kolo zeměpisné olympiády (16. 3. 2011):

kategorie A: Kateřina Kocábková (1. V) 6. místo

kategorie B: Kristýna Králová (2. V) 5. místo

kategorie C: Michal Marek (3. V) 8. místo

kategorie D: Jakub Vaith (5. V) 2. místo

Krajské kolo zeměpisné olympiády (7. 4. 2011):

kategorie D: Jakub Vaith (5. V) 9. místo, úspěšný řešitel

 

Europasecura

Z prvního kola (23. 3. 2011) do krajského kola postoupily 2 týmy:

Adolf Středa, Ondřej Vošta a Adam Wagner

Marie Bohatá, Martin Kosobud,Tomáš Marýška

 

Konverzační soutěž ve španělštině

Krajské kolo konverzační soutěže ve španělštině

Kategorie I – Barbora Velachová (1. místo)

Tereza Bízková (2. místo)

Kategorie II – Lucie Bohoňková (2. místo)


AMAVET oblastní kolo Příbram

1.místo – Ondřej Vošta

Účast – Vendula Lískovcová, Martin Kozák

EXPO SCIENCE AMAVET Praha

Ondřej Vošta – 1.místo s právem účasti na INTEL ISEF 2012 v USA

Prezentiáda – krajské kolo

6. místo – Martin Kosobud, Adam Wágner, Míša Pártlová

Matematická olympiáda – okresní kolo

Hana Tlačilová (1.V) – kategorie Z6 – 13.-14.místo, úspěšný řešitel

Lucie Draslarová (2.V) – kategorie Z7 - 18. místo, úspěšný řešitel

Školní kolo biologické olympiády- kategorie D
1. místo – Lucie Draslarová (2.V)

2. místo – Filip Janda (2.V)
3. místo – Michael Kozák (1.V)

Okresní kolo biologické olympiády- kategorie D

Lucie Draslarová (2.V) – 33. místo

Filip Janda (2.V) – 38. místo

Školní kolo biologické olympiády- kategorie C
1. místo – Anna Mágrová (4.V)

2. místo – Magda Střítecká (3.V)

3. místo – Filip Unger (3.V)

Okresní kolo biologické olympiády- kategorie C

Anna Mágrová (4.V)18. místo

Magda Střítecká (3.V) – 29. místo

Školní kolo biologické olympiády- kategorie B
1. místo – Jakub Vaith (5.V)

2. místo – Ondřej Vošta (6.V)
3. místo – Petr Tišer (5.V)

Krajské kolo biologické olympiády- kategorie B
20
. místo – Jakub Vaith (5.V)

30. místo – Ondřej Vošta (6.V)
34. místo – Petr Tišer (5.V)

 

2. místo v národní eTwinnigové soutěži

Téma: Austria vs. Czech Republic-Goog neighbours?

Projektu se zúčastnili tito studenti:

Jana Soukupová, Tereza Harazimová, Patricie Polcová, Kateřina Gruenwaldová, Lukáš Nekola, Michal Houška