Školní rok 2007/2008 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Eva Draslarov   

Studentské úspěchy 2007/2008


Europa Secura

okresní kolo - 1.místo Petr Jirásko, Gabriela Žáková, Martina Krupauerová, v krajském kole 2.místo

 

 

Expo Science Amavet

Oblastní kolo Příbram:

Lucie Těsnohlídková - 1.místo + postup do celostátního kola
Petr Jirásko - 2.místo + postup do celostátního kola
Tereza Urbánková - postup do celostátního kola

Národní finále pořádané v Akademii věd ČR v Praze:

Petr Jirásko
Tereza Urbánková
Lucie Těsnohlídková
získala v národním finále 5. místo a se svou prací Využití elektrochemické analýzy pro sledování modifikace nukleových kyselin platinovými cytostatiky se zúčastnila evropské výstavy vědeckotechnických projektů mládeže ESE 2008, která se konala v červenci 2008 v Budapešti.

 

Krajské a celostátní (*) kolo soutěže SOČ

Šárka Bohoňková* - Apolloniovy úlohy řešené pomocí kruhové inverze a mocnosti bodu ke kružnici (Mgr. Marek.Vejsada, ČAG s.r.o.)
Anna D. Hájková - České vesnice v rumunském Banátě (Mgr. Leoš Mikrmajer, Jihočeské muzeum ČB)
Barbora Nováková* - Léčba a výzkum Crohnovy nemoci (Regionální enteritidy) (MUDr. Compel´, gastroenterologické oddělení ČB)
Lucie Těsnohlídková* - Využití elektrochemické analýzy pro sledování modifikace nukleových kyselin platinovými cytostatiky (Doc.RNDr. Fojta, CSc., Biofyzikální ústav ČR Brno)


Talent Jihočeského kraje 2008

Dominik Kovařík - 3. místo ve sportovní kategorii
Tereza Urbánková - 1.místo v kategorii Všestranný talent

 


Olympiáda v německém jazyce

Krajské kolo kategorie III. B

  • Jana Lánová - 1.místo
  • Marek Štěrbák - 2.místo

Ústřední kolo kategorie III. B

Jana Lánová - 9.místo

 

Co víš o jaderné energetice

Celostátní kolo - 2. místo: Jana Novotná, Petra Homolková, Denisa Nováková, 1.ročník

 

Matematická olympiáda

okresní kolo:

2. místo Michaela Bernardová (sekunda) 

Chemická olympiáda

Okresní kolo kategorie D:

3. místo - Adolf Středa

Krajské kolo kategorie C:

2. místo - Petr Jirásko

Zeměpisná olympiáda

Okresní kolo kategorie A:

3. místo Anna Kyselová (prima)