Školní rok 2012/2013 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Eva Draslarov   

Školní rok 2012/2013

  • Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Nižší gymnázium

Dominika Bauerová (4.V) - 1. místo ve školním kole, 1. místo v okresním kole, 1. místo v krajském kole, účast v celostátním kole

Martin Buřič - 6. místo v okresním kole

Vyšší gymnázium

Tereza Novotná - 1.místo ve školním kole, 10. místo v okresním kole

Jakub Junek - 2. místo ve školním kole, 11. místo v okresním kole

 

  • National Literary Award For Young Writers

školní kolo - vyšší gymnázium:

1.místo - Anička Kyselová (6.V)

2. místo - Tereza Vedrová (7.V)

3. místo - Adéla Pegleyová (2.r)

školní kolo - nižší gymnázium:

1. místo - Karolína Krupauerová (4.V)

2. místo - Natálie Klee (4.V)

3. místo - Dominika Bauerová (4.V)

 

Celostátní kolo:

kategorie do 17 let:

Anička Kyselová (6.V) - 4. místo

Markéta Čeplová (2.r) - 5. místo

Adéla Pegleyová, David Hajs (2.r) - 6. - 10.místo

kategorie do 15 let:

Natálie Klee (4.V) - 4. místo

Karolína Krupauerová, Dominika Bauerová (4.V) - 6. - 10. místo

kategorie do 19 let:

Klára Tonková (3.r) - 4. místo

Kristýna Spěváková, Karolína Koubová (7.V) - 6. - 10. místo

 

  • Konverzační soutěže v německém jazyce

Školní kolo

Kategorie I.A.
1.místo Jakub Velemínský (2.V)-postupuje do okresního kola
Kategorie II.A.
1.místo Kristýna Králová (4.V) - 3. místo v krajském kole
2.místo Karolína Krupauerová (4.V)
3.místo  Dominika Bauerová (4.V)
Kategorie III.A.
1.místo Petr Tišer (7.V)- 4. místo v okresním kole
2.místo  Barbora Pegleyová (3.r) - 2. místo v okresním kole
3.místo  Adéla Pegleyová (2.roč.)  + Klára Tonková (3.r)

Kategorie III.C

Nina Štěrbáková (6.V) - 1. místo v krajském kole, účast v celostátním kole

 

  • Francouzský jazyk

Nina Štěrbáková (6.V) - 2. místo v krajském kole


  • Španělský jazyk

Ondřej Vopat (3.V) - 8. místo v krajském kole

Marek Štěrbák (7.V) - 8. místo v krajském kole

 

  • Český jazyk

Vrbenský rohlík

Tereza Zuntychová - 2. místo (3.kategorie)

Martin Doucha, Tereza Zuntychová - 1. místo (4. kategorie)

Olympiáda v českém jazyce

Natálka Klee - 7. místo v okresním kole, Karolína Krupauerová - účast

Rétorická soutěž - Výstaviště ČB

1. místo Ijla Gritsaenko

2. místo Veronika Kučerová

 

  • Chemická olympiáda

Jakub Vaith (7.V) - kategorie A: 1. místo ve školním kole, 2. místo v krajském kole, účast v celostátním kole

Jakub Vaith (7.V) - kategorie B: 1. místo ve školním kole, 1. místo v krajském kole

kategorie C:

Miroslav Tržil (5.V) - 1.místo ve školním kole, úspěšný řešitel krajského kola

Filip Vomáčka (2.r) - 2. místo ve školním kole, úspěšný řešitel krajského kola

kategorie D:

Lucie Draslarová (4.V) - 1. místo ve školním kole, 4. místo v okresním kole, úspěšný řešitel krajského kola

Kristýna Králová (4.V) - 2. místo ve školním kole, účast v okresním kole

Filip Janda (4.V) - 3. místo ve školním kole, účast v okresním kole

 

  • Biologická olympiáda

kategorie D:

Veronika Kučerová (2.V) - 1. místo ve školním kole, 2. místo v okresním kole, 4. místo v krajském kole (úspěšný řešitel)

Markéta Horká (2.V) - 2. místo ve školním kole, 15. místo v okresním kole

Jakub Velemínský (2.V), Markéta Novotná (2.V) - 3. - 4. místo ve školním kole

kategorie C:

Natálka Klee (4.V) - 1. místo ve školním kole, 4. místo v okresním kole (úspěšný řešitel)

Lucie Draslarová (4.V) - 2. místo ve školním kole, 10. místo v okresním kole (úspěšný řešitel)

kategorie B:

Filip Vomáčka (2.r) - 1. místo ve školním kole, účast v krajském kole

Vít Mazák (5.V) - 2. místo ve školním kole, účast v krajském kole

Kategorie A:

Jakub Vaith (7.V) - 1. místo ve školním kole, 8. místo v krajském kole (úspěšný řešitel)

Petr Tišer (7.V) - 2. místo ve školním kole, účast v krajském kole

 

  • YPEF - Soutěž o evropských lesích

Lucie Draslarová, Natálka Klee (4.V), Veronika Kučerová (2.V) - 1. místo v oblastním kole a 2. místo v celostátním kole

Jana Ferencová, Bára Hálová, Eliška Kozáková (1.r), Katka Kalistová, Magda Střítecká, Vít Mazák (5.V) - aktivní účast v oblastním kole

 

  • SAPERE - vědět, jak žít

Filip Janda, Nadiya Symovonyk, Kateřina Turková (4.V) - 3. místo v okresním kole

 

  • Matematika

MO kategorie A - Jakub Vaith (7.V) - 7. - 9. místo v krajském kole

MO kategorie B - Tomáš Jáchym (2.r) - účast v krajském kole

MO kategorie C - Miroslav Tržil (5.V) - účast v krajském kole

MO Z7 - Veronika Kučerová, Jakub Velemínský (2.V) - účast v okresním kole

Matematický klokan:

David Houška (3.r) - 3. místo v okresním kole, 5. místo v krajském kole

Jakub Vaith (7.V) - 8. místo v okresním kole

Pythagoriáda:

Ksenia Rudyuk (1.V) - 1. místo ve školním kole, úspěšný řešitel okresního kola

 

  • Fyzikální olympiáda

kategorie B: Jakub Vaith (7.V) - 7. místo v krajském kole

kategorie D: Miroslav Tržil (5.V) - úspěšný účastník krajského kola, Tomáš Míček (5.V) - účast v krajském kole

kategorie E: Matyáš Janda, Michael Kozák, Pavel Štěch,  (3.V) - účast v okresním kole

kategorie G: Filip Chalupa, Tomáš Odvárko (2.V) - účast v okresním kole

 

  • Dějepisná olympiáda

Školní kolo

1.místo Kristýna Králová (4.V), účast v okresním kole

2.místo Lucie Draslarová (4.V)

3.místo Dominika Bauerová (4.V)

 

  • Zeměpisná olympiáda

kategorie A:

Tomáš Steinbauer (1.V) - 1. místo ve školním kole, účast v okresním kole

Martina Hřebeková (1.V) - 2. místo ve školním kole

Matyáš Růta (1.V) - 3. místo ve školním kole

kategorie B:

Veronika Kučerová (2.V) - 8. místo v okresním kole (úspěšný řešitel)

kategorie C:

Kateřina Kocábková (3.V) - 1. místo ve školním kole, 10. místo v okresním kole

Kristýna Králová (4.V) - 2. místo ve školním kole

Lucie Draslarová (4.V) - 3. místo ve školním kole

kategorie D:

Tomáš Marýška (8.V) - 1. místo ve školním kole, 2. místo v okresním kole, 4. místo v krajském kole

Jakub Vaith (7.V) - 2. místo ve školním kole, 7. místo v okresním kole (úspěšný řešitel)

Tomáš Vlček (4.r) - 3. místo ve školním kole

 

  • SOČ

Jakub Vaith (7.V) - téma: "Posouzení korozního chování slitin kobalt-chromových a nikl-chromových v modelových tělních prostředích: - 1. místo v krajském kole, 6. místo v celostátním kole

Aneta Brunerová (3.r) - téma: " Beat Generation a její vliv na českou kulturu " - 3. místo v krajském kole

Petr Tišer (7.V) - téma: " Význam proteinů ve zdraví, nemoci a při redukční dietě", účast v krajském kole

Sára Kaislerová (3.r) - téma: "Etologie koní, vývoj mladého jedince a jeho zařazení do stáda!, účast v krajském kole

Barbora Zemanová (4.r) - téma: "Funkce FtsH1 proteasa v Sinici Synechocystis", účast v krajském kole

Marek Štěrbák (7.V) - téma: "Dynamika pohybové aktivity mnohonožek (Diplopoda) v průběhu roku", účast v krajském kole

Tereza Zvěřová (3.r) - téma: " Českoslovenští piloti v RAF ", účast v krajském kole

Anna Kárníková (7.V) - téma: "Mediální strategie", účast v krajském kole

Kristýna Spěváková (7.V) - téma: "Vývoj Korejské republiky a KLDR od 20. století po současnost", účast ve školním kole

Jaromír Brichta (7.V) - téma: "Porovnání duchovní cesty Eckharta Tolle a Oscha", účast ve školním kole

 

  • Pišqworky

ČAG Empire - Martin Kosobud, Adam Wágner, Adam Vlček, Michal Lenk (8.V) a Jakub Vaith, Richard Soukup  (7.V) 1. místo v oblastním kole, 3. místo v krajském kole, 5. místo v celorepublikovém finále

ČAG Players - Štěpán Bosák (4.V), Matěj Štětka, Mirek Tržil, Jan Ondráček a Tomáš Míček (5.V) - účast v oblastním kole

 

  • Prezentiáda

Tereza Hronková, Veronika Pochopová, Aneta Švarcová (2.r) - 3. místo v krajském kole

 

  • ROBOSOUTĚŽ 2012

Matěj Štětka, Tomáš Král, Miroslav Tržil (5.V), Adolf Středa, Michal Lenk (8.V), Václav Hála (4.r) - účast na republikovém finále na ČVUT v Praze

 

  • Sportovní úspěchy

Raftové primátorky:

2. místo posádka ve složení Matěj Štětka, Tomáš Král, Ondřej Vítovec, Jakub Soukup (5.V), Aneta Kloudová, Andrea Dvořáková (7.V)

3. místo posádka ve složení Veronika Kučerová (2.V), Kačka Jandová, Filip Stasek, Matyáš Janda, Jan Zeman (3.V), Ondřej Hradecký (4.V)

 

Frisbee tým: Matěj Štětka, Tomáš Král, Miroslav Tržil, Hynek Zemanec, Jakub Soukup, Ondřej Vítovec, Kateřina Trnková, Jan Ondráček, Jan Hafner, Marek Nehoda, Tomáš Míček (5.V), Jana Šromová (6.V), Kačka Jandová, Matyáš Janda (3.V)

Atletický čtyřboj - 5. místo v okresním kole (1. mezi ČB gymnázii): Štěpán Bosák, Ondra Hradecký, Benjamin Štrob (4.V), Matyáš Janda a Petr Beran (3.V)

Okresní kolo v plavání - 2. místo tým ve složení Pavel Flosman, Matyáš Janda, Filip Stasek, Matěj Štětka, 3. místo tým ve složení Bára Hálová, Radka Pelenková, Katka Trnková, Alice Paštiková

Okresní kolo v přespolním běhu - 3. místo chlapecký tým ve složení Matěj Štětka, Ondřej Vítovec, Jakub Soukup, Tomáš Pelcl, Jakub Šafář, Vojtěch Vacek, 3. místo dívíčí tým ve složení Lucka Figallová, Kačka Trnková, Dominika Knotková, Alice Paštiková, Bára Hálová, Aneta Kloudová

 

Krajský přebor škol v obřím slalomu (ČAG celkově zvítězil nad všemi školami v kraji):

Matěj Štětka (5.V) - 2. místo

Marek Štěrbák (7.V) - 1. místo

Nina Štěrbáková (6.V) - 2. místo

Karolína Krupauerová (4.V) - 3. místo