Studenti: Studentské úspěchy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Eva Draslarová   

Školní rok 2016/2017

  • Let’s App! - 1. národní cena Erasmus+ a eTwinning, Quality Label

7.V - Ondra Hradecký, Petr Šťastný, Alexandra Matoušová, Pavel Štěch, Ondřej Vopat, Michael Kozák, Jiří Bláha, Matyáš Janda

 

  • Talent Jihočeského kraje 2016

Matyáš Cahák (2.V) - 2. místo v kategorii hudební  (do 15 let)

Lukáš Dolanský (4.V) - 3. místo v kategorii všestranné  (do 15 let)

Lucie Draslarová (8.V) - 3. místo v kategorii všestranné  (do 19 let)


  • Literární soutěž v Aj - školní kolo

1. místo Karolína Krupauerová (7.V)

2. sdílené místo  Natálie  Klee  (8.V)+ Nikol Kalinová (2.r)

3. místo shodně obsadili Kristýna Králová (8.V) + Matyáš Hůlka (3.r)

  1. Literární soutěž IMPAC v Aj - celonárodní kolo

1.místo Kristýna Králová  v kategorii do 19 let


  • Konverzační soutěže v anglickém jazyce

Školní kolo

Kat. I. B.

1. Karel Vostrovský (2.V) - postupuje do okresního kola

2. Václav Foltín (2.V)

3. Martin Janoušek (2.V)

 

Kat. II. A.

1. Markéta Jandová (4.V) – postupuje do okresního kola

2. Erik Haoui (4.V)

3. Iveta Vlasáková (4.V) + Kateřina Nedvědová (3.V)


Kat. III. A.

1. Ilya Gritsaenko (6.V) + Daniel Matějíček (3.r.)- postupují do OK

2. Jakub Tomeš  (3.r.)

3. Kateřina Hrabánková (3.r)

 

Kat. III. B

Karolina Krupauerová (7.V) - postupuje do krajského kola

 

Okresní kolo:

Karel Vostrovský - 3. místo v kategorii I.B

Markéta Jandová - 2. místo v kategorii II.A

Daniel Matějíček - 7. místo v kategorii III.A

Ilja Gritsaenko - 9. místo v kategorii III.A

 

Krajské kolo:

Karolína Krupauerová - 4. místo v kategorii III.B

 

Regionální simulace Rady bezpečnosti OSN - pro žáky do 15 let:

zúčastnili se studenti kvarty Josef Lazar, Matěj Peltán,Vladimír Potapov a Matvey Verbitskiy, který obsadil 3. místo v kraji.

 

Regionální výběrové konference EPM 2016: zúčastnili se Katka Hrabánková, Saša Matoušová a Michal Kozák, který postoupil do celonárodního kola.

Europa Secura - 4. míto v krajském kole získali Karolína Krupauerová, Kateřina Hrabánková a Ondřej Vopat.


  • Konverzační soutěž v německém jazyce

Školní kolo

Kat. III A

1. Karolína Krupauerová (7.V)

2. Kateřina Kocábková (7.V)

3.  Alexandra Matoušová (7.V)

Kat II B

1. Otto Kadlec (4.V)

2. Erik Haoui (4.V)

3. Lukáš Dolanský (4.V)


Okresní kolo kat. III.A

Karolína Krupauerová (7.V) - 6. místo v okresním kole

Kateřina Kocábková  (7.V) - 7.místo v okresním kole


Okresní kolo kat. I.B

Alexander Marn (2.V) - 2.místo v okresním kole

Matyáš Cahák (2.V) - účast v okresním kole

 

Krajské kolo

Šimon Sekyra (4.V) - 1. místo v kategorii I.C, účast v celostátním kole

Erik Haoui (4.V) - 2. místo v krajském kole kategorie II.B

Karolína Krupauerová (7.V) - 4. místo v krajském kole kategorie III.B

 

Španělský jazyk

Ondřej Hradecký (7.V) - 2. místo v krajském kole v kategorii III

Yvonne Aida Kyselová - účast v krajském kole

 

Francouzský jazyk

Daniel Matějíček - 3. místo v krajském kole kategorie B1

 

Český jazyk

Olympiáda v českém jazyce

Anna Gažiová (3.r) - 3. místo v okresním kole kategorie SŠ, 15. místo v krajském kole

Michaela Žůrovcová (3.V) - 10.-13. místo v okresním kole ( celkem 59 soutěžících)

Yvonne Aida Kyselová (4.V) - účast v okresním kole

Jakub Tomeš (3.r) - účast v okresním kole


  • Matematika

Pythagoriáda - školní kolo

Prima - 1. Jakub Fajtl, 2. Vojtěch Štika, 3. Štěpánka Matoušová, všichni se zúčastnili okresního kola

 

Matematická olympiáda – okresní kolo

Kategorie Z9 - kvarta - Lukáš Dolanský  – 7.-10. místo (2. příčka), úspěšný řešitel

Tomáš Novák - účast

kategorie Z7 - sekunda - Alexander Marn 14.-17. místo

Matyáš Cahák - účast

 

Lukáš Dolanský (4.V) - 1.-3. místo v krajském kole

 

Matematický klokan

Kategorie Benjamín

1. Alexander Marn (2.V)

2. Ilona Bláhová (2.V)

3. Jakub Fajtl (1.V)

 

Kategorie Kadet

1. Lukáš Dolanský (4.V) 109 bodů - 4. místo v okresním kole, 6. místo v krajském kole

2. Josef Lazar (4.V)

3. Šimon Sekyra (4.V)

 

Kategorie Junior

1. Kevin Klee (1.r)

2. Veronika Kučerová (6.V)

3. Kateřina Svobodová (2.r)

 

Kategorie Student

1. Matyáš Janda (7.V)

2. Pavel Štěch (7.V)

3. Jakub Tomeš (3.r)

 

 

  • Fyzikální olympiáda
Lukáš Dolanský - 3. místo v okresním kole, 10. místo v krajském kole (vždy úspěšný řešitel)

 

 

 

  • Chemická olympiáda

Školní kolo kategorie D:

1. Lukáš Dolanský (4.V)

2. Matvey Vertbitskiy (4.V)

3. Iveta Vlasáková (4.V)


Lukáš Dolanský - 6. místo v okresním kole, 17. místo v krajském kole (vždy úspěšný řešitel)

Matvey Verbitskiy - účast v okresním kole

 

  • Biologická olympiáda

Školní kolo - kategorie C (kvarta):

1. David Rezek

2. Lukáš Dolanský

3. Yvonne Kyselová

Kategorie D (sekunda):

1. Anna Vávrová

2. Ilonka Bláhová

3. Vít Šebestík

 

Okresní kolo:

Kategorie C - 8. místo David Rezek (úspěšný řešitel), 19. místo Yvonne Aida Kyselová, 20. místo Lukáš Dolanský

Kategorie D - 12. místo Anna Vávrová (úspěšný řešitel), 30.-31. místo Ilona Bláhová

 

Krajské kolo:

Kategorie A - 12. místo Natálie Klee (8.V), 24. místo Lucie Draslarová (8.V)

Kategorie B - účast Markéta Novotná, Bára Kučerová


  • YPEF

Okresní kolo: 2- 3. místo: Yvonne Kyselová, David Rezek, Filip Steinbauer (4.V)

 

  • Zeměpisná olympiáda

 

ŠKOLNÍ KOLO:

Kategorie A: 1. Sabina Fraňková, 2. – 3. Lucie Divišová a Vojtěch Štika (všichni prima)

Kategorie B: 1. Václav Foltín, 2. Alexander Marn, 3. Tadeáš Dušek (všichni sekunda)

Kategorie C: 1. Lukáš Dolanský (kvarta), 2. Patrick Neubauer (tercie), 3. – 4. David Rezek (kvarta) a Václav Štika (tercie)

Kategorie D: 1. Ondřej Vopat (septima), 2. Adam Haškovec (kvinta), 3. Pavel Štěch (septima)

 

Okresní kolo:

v kategorii A 10. místo Sabina Fraňková

v kategorii B 14. místo Václav Foltín

v kategorii C 10. místo Lukáš Dolanský (úspěšný řešitel)

v kategorii D 9. místo Ondřej Vopat, 12. místo Adama Haškovec

 

 

Astronomická olympiáda

 

 

Školní kolo

 

1.-2. Filip Steinbauer, František Honsa

 

3. Matvey Verbitskiy

 

4. Lukáš Dolanský

 

5. Matěj Tonka

 

 

Krajské kolo:

 

Lukáš Dolanský (4.V) - 2. místo, úspěšný řešitel

 

Vladimír Potapov - 19. místo

 

 

  • Dějepisná olympiáda

 

Školní kolo:

1. Lukáš Dolanský

2. Vladimir Potapov

3. – 4. Yvonne Aida Kyselová

3. – 4. Nastja Samochvalová

Okresní kolo

Lukáš Dolanský – 6. místo, úspěšný řešitel, postup do krajského kola

Krajské kolo

Lukáš Dolanský - 6. místo, úspěšný řešitel (celkem 40 soutěžících v KK)

 

  • Logická olympiáda

Krajské kolo:

Lukáš Dolanský – 2. místo v krajském kole, 19. místo v celostátním finále (1. z Jč. kraje)

Lucie Draslarová – 8. místo v krajském kole

Pavel Štěch – účast v krajském kole

 

  • Pišqworky

3. místo v oblastním kole, 5.-8. místo v krajském kole - Pavel Štěch, Lukáš Dolanský, Ondřej Hradecký, Matyáš Janda, Jiří Bláha, Tomáš Steinbauer

 

  • Tělesná výchova

Fotbal

Coca-Cola Cup - 2. místo ve skupině

(složení: Erik Šutera, Petr Lhoták, Jan Neubauer, Václav Štika, Matěj Vlach, Roman Šebesta, Kristián Šmíd, Vít Šebestík, Tomáš Novák, Martin Benda, Erik Haoui, Pavel Kukačka, Vilém Pfützner)

Florbal

G2 CHALLENGE FLORBAL - 1. místo (okresní kolo)

(složení: Martin Benda, Tomáš Novák, Ondřej Svoboda, Jakub Káník, Štěpán Procházka, Matyáš Grossmann, Martin Beránek, Marek Dvořák, Matěj Toman, Filip Lexa, Patrik Škola)

 

Školní rok 2015/2016

Školní rok 2014/2015

Školní rok 2013/2014

Školní rok 2012/2013

Školní rok 2011/2012

Školní rok 2010/2011

Školní rok 2009/2010

Školní rok 2008/2009

Školní rok 2007/2008