Vítejte na ČAG
Čagovské jazykové úspěchy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Kloudová Štěpánka   

 

V posledních dvou týdnech proběhla okresní kola konverzačních soutěží v němčině a angličtině.  Výborně se dařilo zejména  Marušce Kalinové z kvarty, která obsadila  2.místo ve své kategorii a Monice Stachové ze septimy, která  skončila na 5.místě.

 Oběma blahopřejeme  za skvělou reprezentaci naší školy a držíme palce v zítřejším klání  anglické konverzační soutěže pro vyšší gymnázium !

 

 

 
Sportovci na ČAGu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lukáš Erhart   

Studenti ČAG reprezentovali v uplynulém týdnu Jihočeský kraj na Hrách IV. zimní olympiády dětí a mládeže ČR v Liberci Nina Štěrbáková  a Matěj Štětka bojovali o umístění v lyžařských disciplínách obřího slalomu, slalomu a paralelního slalomu. Výsledkový servis na http://www.odm2010.cz
K získaným umístěním celý ČAG gratuluje a děkuje.
 
Okresní kolo Matematické olympiády PDF Tisk Email
Napsal uživatel Eva Draslarov   


Jakub Vaith
z kvarty zvítězil v okresním kole Matematické olypiády kategorie Z9. Všechny čtyři úlohy vyřešil s plným počtem bodů!

Srdečně blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v krajském kole Smile

 
Poděkování školské rady PDF Tisk Email
Napsal uživatel Eva Draslarov   

Spolu s pololetním vysvědčením každý student odnáší domů rodičům dopis školské rady, ve kterém jsou mj. citace ze zprávy České školní inspekce z listopadu 2009.  V dopise členové školské rady vyjadřují uznání pedagogickému sboru ČAG za mimořádné dobré hodnocení školy.

I Vy si můžete přečíst úplné znění dopisu.

Attachments:
Download this file (Dopis šr rodičům.pdf)Dopis školské rady rodičům[ ]186 Kb
 
Okresní kolo Chemické olympiády PDF Tisk Email
Napsal uživatel Eva Draslarov   
V náročné konkurenci v okresním kole Chemické olympiády kategorie D se umístil Jakub Vaith na 2.místě a Marek Štěrbák na 11. místě. Oběma studentům z kvarty srdečně blahopřejeme Smile
 
Výsledky školního kola konverzační soutěže v angličtině PDF Tisk Email
Napsal uživatel Kloudová Štěpánka   

V kategorii II.B.  se nejlépe umístili  následující studenti kvarty:

1. místo Marie Kalinová

2. místo Karolína Koubová

3. místo Dan Mikeš a Tolja Doroskevič

 

Do okresního kola postupuje naši školu reprezentovat Maruška Kalinová!

 

V kategorii III. B. ve vyšším G. zvítězili  studenti septimy:

1.místo Lucie Bohoňková –septima

2.místo Matěj Bízek- septima

3.Veronika Krnínská – septima

 

Do okresního kola  v této kat. postupují naši školu reprezentovat Lucie Bohoňková a Matěj Bízek !

 

Všem zúčastněným velmi děkujeme za účast  a skvělé výkony ! Přejeme též  mnoho zdaru v okresním kole !

 
« ZačátekPředchozí141142143144145146147148149DalšíKonec »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL