práce ve skupinách Homberg

Bilancování letošních jazykových certifikátů PDF Tisk Email

Letošní maturanti se mohou pyšnit mj. také počtem a vysokým bodovým hodnocením v mezinárodních jazykových zkouškách CAE (úroveň C1) či FCE (úroveň B2) z angličtiny a Německého jazykového diplomu DSD 1 (B1) a 2 (úroveň C1). Rekordmany-co do počtu úspěšně složených jazykových certifikátů- se stali maturanti ve školním roce 2016-17, nicméně letošní rok se může též chlubit skvělou bilancí:

K dnešnímu dni získalo zkoušky CAE celkem 14 studentů z letošní oktávy a 4.ročníku; 13 maturantů složilo zkoušky FCE. Další dva čekají na výsledky červnových zkoušek CAE. Německý jazykový diplom DSD 2, který umožňuje studovat na VŠ v Německu, mj. získalo letos celkem osm studentů oktávy, další tři složili rakouský diplom MS (úroveň B2); nadto 11 studentů sexty a 2.ročníku se stalo majiteli Německého jazykového diplomu DSD 1 s nejvyšším bodovým hodnocením v historii jejich konání na ČAGu.

A kdo jsou letošní nejúspěšnější držitelé? S přehledem vede letošní oktavánka Markéta Horká, která získala diplom DSD 2 a zkoušky CAE s nejvyšším bodovým hodnocením ze všech; výbornými výsledky zkoušek DSD 2 a CAE se mohou pochlubit i další oktávani Adam Bosák, Filip Chalupa, Markéta Nodesová, Kryštof Štys.

Blahopřejeme!