chaloupky 8_zm

Letní kino ČAG PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pavel Soukup

Zahrada našeho gymnázia se přeměnila v letní kino. Předcházela tomu vytrvalá práce mnoha dobrých lidí. Filmová akademie Miroslava Ondříčka v Písku poskytla celou řadu krásných studentských minifilmů, které společně s kouskem "Holka z Mekáče" našich studentů tvořily první část programu. V druhé části jsme měli možnost promítnout film Jiřího Mádla "Na střeše." Počasí se zdařilo na jedničku a domníváme se, že se událost zdařila.

Celé vstupné bylo využito k uspořádání koncertu skupiny Babouci pro klienty Centra sociálních služeb Emausy, kteří již za hudbou cestovat nemohou. Peníze návštěvníků tedy pomohou v květnu přivézt hudbu až k nim. Charitativní akce v Emauzech se pořádají v součinnosti s projektem #dobrodruzi pod taktovkou Mgr. Niny Kernerové.

Rádi bychom poděkovali všem zúčastněným, včetně agentury Borovka Event, která bezúplatně zajistila promítací plátno, a kolegům, kteří připravili občerstvení. Vzhledem k ohlasům by možná stálo za to, akci napřesrok zase zopakovat, nemyslíte?