CHALOUPKY 2008 065

Halloween 2019! PDF Tisk Email

Je již dlouholetou tradicí, že poslední říjnový den se ČAG promění v místo plné strašidelných bytostí. Ne jinak tomu bylo i letos. Ve čtvrtek 31. 10. od rána po budově ČAG pobíhali duchové, kostry, monstra a různá další strašidla. To se studenti nižšího gymnázia chystali na Halloween. Prvním bodem programu byla soutěž masek, při které se skupinky představily komisi a některé si připravily i zábavné scénky.

Cenu za nejlepší kostým si odnesly primánky Dead Siamese Twins ve složení Eliška Hartmanová, Gabriela Divišová, Kristýna Hauserová a Tereza Mrázková. Cenu za nejstrašidelnější kostým si odnesl tým sekundánů Spookiest Costumes ve složení Mikoláš Honsa, Barbora Cislerová, Jan Kofl a Kryštof Kukrál. Cenu za nekreativnější masku získaly sekundánky Linda Štěrbáková, Veronika Zikešová, Antonie Suchá a Eliška Smejkalová.

Ceny za aktivity Trick or Treat, které studenti plnili na různých stanovištích ve městě si odnesly týmy: Z.S. Elements, Living in the Grave a Bubáci 3!