Česky  English  Deutsch  Français  Español

Facebook

Fotogalerie

5

Česko-anglické gymnázium s.r.o.

Třebízského 1010
37006 České Budějovice 5
tel.: 380 425 133

e-mail: cag@cag.cz

Aktivní i o prázdninách PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zdeňka Hucková, Mgr.   

Studenti ČAGu nezaháleli ani o prázdninách. Výměnná praxe v Hombergu se stala po třech letech už pro naše němčináře tradicí. Letos pracovali ve velmi zajímavých odvětvích, u veterináře, v nemocnici, v mateřské škole, v infocentru i v bance, a zanechali skvělý dojem. Díky jejich reprezentaci tak zůstávají dveře otevřené i jejich následovníkům. Blahopřejeme!

Úspěšně pokračovala i spolupráce v rámci Fulbrightova programu. Do USA vycestovali 3 studenti ČAGu (Lucie Bohoňková, David Klement a Ondřej Sláma) a jejich pobyt byl spojen s poznáním i zábavou, neboť navštěvovali letní školu angličtiny i cestovali po národních parcích Yellowstone a Grand Teton.

Petr Jirásko absolvoval v Deggendorfu studijní program pro vyjímečně nadané studenty.

Naši úspěšní reprezentanti v Evropském parlamentu mládeže (Lucie Trsková, Martina Krupauerová) odjeli do španělské Girony, kde si vybojovali možnost účasti na dalších zasedáních EP.

Tradičně se zúčastnili naši studenti (Vendula Lískovcová, Martin Kozák) i prázdninového pobytu středoškolských studentů se zájmem o fyziku, chemii a biologii v Akademickém a univerzitním centru v Nových Hradech.

!!! Doslova vavříny ověnčená se z prázdnin vrátila naše letošní maturantka Lucka Těsnohlídková. Spolu s předloňskou absolventkou Terezou Urbánkovou zazářily na Biochemické konferenci v Praze, odkud si odvezly každá vítězství ve své kategorii. Lucie poté odjela s letošní oktavánkou Nikolou Svačinovou na přehlídku prací AMAVET do Tunisu, kde děvčata prezentovala své práce. Lucčina práce byla vybrána do třicítky nejúspěšnějších. Tuto práci bude Lucka prezentovat na konferenci v Peru v listopadu 2010!!!

Lucka na konferenci

 

Attachments:
Download this file (POMOC m.pps)Jak na to![návod od Lucky]1170 Kb