prochzka po kole-web

Prima prožila prima týden ve STŘEVLÍKu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jana Špilerová, PhDr.

strevlik

Noví studenti primy se ve druhém zářijovém týdnu vydali do Střediska ekologické výchovy Libereckého kraje STŘEVLÍK. Cílem tohoto pětidenního pobytu bylo vzájemné poznání spolužáků a utvoření spolupráce schopného kolektivu. Díky krásnému počasí všechny připravené aktivity probíhaly v přírodě nebo na pozemku střediska, kde se studenti seznamovali také se základní péčí o domácí zvířata a koně. Prožitkové hry v přírodě umožnily studentům zažít opravdové dobrodružství, vyzkoušet míru jejich odvahy a vnímat okolní svět všemi smysly. Poznávací výlet do hor a lesů rozšířil jejich obzor a dovolil jim dívat se na přírodu z jiných úhlů pohledu.
Spokojená a příjemně unavená se celá výprava vrátila zpět do Českých Budějovic, aby se společně pustila do práce.Smile

Popřejme tedy našim nejmladším, ať je dobrá nálada a chuť do poznání celý rok ani na chvíli neopustí!

Tato akce byla spolufinancována Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky    v rámci projektu OPVK.