Projekt OPVK EKO

 

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem
a státním rozpočtem České republiky.

 

 
Výsledek výzvy k podávání nabídek č. 8/2011/1.1 PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Hartman, Mgr.   

 


Výsledek výzvy k podávání nabídek na zakázku: Výzva k podání nabídek na dodávku hardwaru a softwaru do odborné učebny. Zadavatel: Česko-anglické gymnázium s.r.o.

Attachments:
Download this file (vysledek_vyzvy_k_podavani_nabidek_8201111.pdf)Výsledek výzvy[Výsledek výzvy k podávání nabídek č. 8/2011/1.1]226 Kb
 
Výzva k podání nabídek č. 16/2011/1.1 PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Hartman, Mgr.   

 


Výzva k podání nabídek na zakázku: Výzva k podání nabídek na návrh a realizaci webových stránek projektu. Zadavatel: Česko-anglické gymnázium s.r.o.

 

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondema státním rozpočtem České republiky.

Attachments:
Download this file (vyzva_k_podani_nabidek_16201111.zip)Výzva k podání nabídek č. 16/2011/1.1 [Výzva k podání nabídek č. 16/2011/1.1 ]476 Kb
 
Udržitelný život na hostětínský způsob PDF Tisk Email
Napsal uživatel Simona Šafarčíková   
 

z HostětínaPrimáni na konci března absolvovali týdenní ekopobyt v bělokarpatské vesničce Hostětín, která proslula řadou modelových ekologických projektů založených na využívání místních zdrojů a technologií šetrných k životnímu prostředí. Za přínos k úsporám energie a ochraně životního prostředí byla Hostětínu v roce 2007 udělena národní cena za Českou republiku v prestižní celosvětové soutěži Energy Globe - jedná se o jedno z nejuznávanějších ocenění v oblasti energeticky úsporných projektů. Myšlenku udržitelného života obce přijel loni podpořit i britský korunní princ Charles.

V takto inspirativním prostředí se primánům během mnoha praktických aktivit včetně tvorby projektů dostaly pod kůži aktuální pojmy jako udržitelný způsob života, biomasa, solární panely, ekologické zemědělství nebo kořenová čistírna vod a samozřejmě pasivní dům, ve kterém jsme celou dobu bydleli, sprchovali se vodou ohřátou sluncem, splachovali dešťovou vodou, chroupali bělokarpatská jablka a popíjeli lahodný hostětínský mošt z místní produkce.

 
Tato akce byla spolufinancována Evropským sociálním fondem

a státním rozpočtem České republiky.

 

 

 
Výsledek výzvy k podávání nabídek č. 16/2011/1.1 PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Hartman, Mgr.   

 


Výsledek výzvy k podávání nabídek na zakázku: Výzva k podání nabídek na návrh a realizaci webových stránek projektu. Zadavatel: Česko-anglické gymnázium s.r.o.

Attachments:
Download this file (vysledek_vyzvy_k_podavani_nabidek_16201111.pdf)výsledek výzvy[Výsledek výzvy k podávání nabídek č. 16/2011/1.1 ]225 Kb
 
« ZačátekPředchozí12345DalšíKonec »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL