Fyzioterapeutka

Trenérka plavání

Na ČAG vzpomínám často a moc ráda. Roky strávené studiem s úžasnými vyučujícími mi daly do života mnohem více, než jen teoretické znalosti. Prohloubily moji lásku ke vzdělání a touhu učit se novým věcem. V posledních měsících jsem se ve volném čase s nostalgií vrátila ke studiu buněčné biologie a parazitologie a moc ráda přitom vzpomínám na hodiny chemie a biologie, které byly zkrátka perfektní.

O tom, že si vzdělání na ČAG moc váží celá moje rodina, svědčí i to, že všechny dcery Svačinovy zde studovaly, jedna dokonce ještě studuje.
Po dokončení studia na ČAGu jsem strávila tři náročné roky na medicíně, abych poté našla směr, který mě opravdu baví a dává mi hluboký smysl. Vystudovala jsem fyzioterapii a nyní se věnuji osteopatickým technikám viscerální a neurální manipulace, které mají své kořeny ve Francii. Právě tam jsem během studia na Česko-anglickém gymnáziu strávila jeden rok a dodnes z něj čerpám. Jezdím po Evropě a učím se nové přístupy k terapii od francouzských osteopatů.

Před rokem jsem si otevřela vlastní ordinaci v Praze, kde se mohu naplno věnovat své práci, kterou vnímám spíše jako poslání. Pomáhat lidem najít cestu k sobě a ke zdraví je pro mě tím nejdůležitějším.

Před pár týdny jsem rozšířila své pole působnosti i do Českých Budějovic, kde začínám postupně několik dní v měsíci také ordinovat. Když zrovna nejsem v ordinaci, trénuji na bazénů triatlonisty a plavce, kteří se v mojí plavecké škole 3FIT připravují na závodní sezónu.