Slavnostní předání maturitních vysvědčení
Chtěli jsme to mít hezké, v zahradě, za sluníčka. To se sice nepovedlo, ale na tom přece vůbec nezáleží, protože maturitní vysvědčení už jim nikdo nevezme :-) A my se tak loučíme s dalšími dvěma…
Chtěli jsme to mít hezké, v zahradě, za sluníčka. To se sice nepovedlo, ale na tom přece vůbec nezáleží, protože maturitní vysvědčení už jim nikdo nevezme :-) A my se tak loučíme s dalšími dvěma skvělými třídami a spoustou báječných mladých lidí. Přejeme jim do života jen to nejlepší, ať už si zvolí jakoukoli cestu. Děkujeme, že jste byli s námi!