Předání ocenění vedoucím školních klubů
Zvládli jsme školní rok bez mobilů!
Velkou zásluhu na tom mají i naše studentské kluby, které během přestávek nabídly spoustu zajímavých aktivit a pomohly studentům trávit čas společně – offline a aktivně.
Velké díky patří všem organizátorům, kteří za svou iniciativu a skvělé organizační schopnosti získali zasloužená osvědčení.
Velký dík patří také všem, kteří organizovali různé offline aktivity neoficiálně, zapojovali ostatní a pomáhali vytvářet příjemnou stmelující atmosféru během přestávek.
Díky vám všem byl tento rok pestřejší a ukázal, že společný čas bez mobilů může být opravdu fajn.