Sales Business Developer ve společnosti Shift Technology (Paříž, Francie)

Odhaluje pojišťovací podvody pomocí umělých inteligencí, strojového učení a Big Data analýzy

Working Capital Management, IMC University of Applied Sciences Krems

Hospitality Administration/Maganement, Montpellier Business School

Na ČAG vzpominám často a velmi ráda. Už jenom z důvodu, že má nejkrasnějši přatelství jsou s lidmi, s kterými jsem strávila 4 roky ve stejné třide. Co se týče znalostí, určitě mi nejvíce pomohlo být vystavena každý den na několik hodin dvěma jazykům zároveň. Člověk se naučí kriticky přemýšlet a poslouchat, zároveň rychle v hlavě rozumět a hledat vhodná slova k odpovědi. Vytvořila jsem si svůj osobní cit pro anglický jazyk, který mi pomohl během mého studia BA lehce vysvětlit, co jsem měla na mysli, ať už ve škole nebo mimo ni. Zároveň mi to pomohlo v profesním styku, kde často argumentuji a smlouvám v angličtině. Také jsem ocenila výměnné pobyty, kde jsem měla možnost zažít zahraniční kulturu. To jsou zkušenosti, které se nedají naučit, pouze zažít.

V neposlední řadě jsem vděčná za trénink ve schopnosti zdravě uvažovat. Neustále jsme museli psát spousty článků, vyhledávat informace, tvořit prezentace na všechny předměty. Už v průběhu studia jsem si zvykla shromažďovat informace z vícero zdrojů z vícero zemí. To následně velmi ocenili moji vysokoškolští profesoři, které jsem absolvovala. Je alarmující kolik lidí v mém věku není schopno prověřovat informace a berou jako hotovou věci názory z jednoho zdroje, nejlépe takového, který potvrzuje jejich vlastní.

Na závěr bych určitě chtěla dodat, že i když už je to několik let co jsem absolvovala, vím, že se na mě a mé spolužáky nezapomnělo. Víme, že i teď po letech se můžeme kdykoli obrátit na naše bývalé učitele. To o svých vysokoškolských pedagozích říct nemůžu. O to víc se člověk naučí vážit si ČAGu a skvělého zázemí, které tu měl při studiu.

Bohužel už se v České republice moc nevyskytuji, ale na svá léta na ČAGu moc ráda vzpomínám protože mi změnili život k lepšímu. Pokud byste mě chtěl, vážený čtenáři, oslovit a popovídat si například o studiu v zahraničí, přidejte si mě kdykoliv na LinkedIN. Moc ráda pomůžu a poradím!