Badatelská konference
Naši studenti, Klára Helešicová ze sekundy, Tereza Radová, Adéla Müllerová, Vojtěch Zdařil z tercie a Adam Hamr z kvarty se vydali minulý týden na Badatelskou konferenci do Židlochovic u Brna, kde…
Naši studenti, Klára Helešicová ze sekundy, Tereza Radová, Adéla Müllerová, Vojtěch Zdařil z tercie a Adam Hamr z kvarty se vydali minulý týden na Badatelskou konferenci do Židlochovic u Brna, kde měli odprezentovat svůj Clim-E-Do! projekt kamenného šneka, kterého postavili v rámci EKO semináře na školní zahradě.
Slavnostní zahájení konference - zleva: Jan Blažek ze vzdělávacího centra TEREZA - vedoucí programů Badatelé a GLOBE. Starosta Židlochovic Jan Vitula, ředitel základní školy Vladimír Soukop a ředitelka vzdělávacího centra TEREZA Bára Semeráková přivítali žáky na Badatelské konferenci v Židlochovicích.
Studenti prezentovali anglicky v mezinárodní skupině, kde byly také školy z Irska, Slovinska, Slovenska a Ukrajiny.